Kadın Liderliği

Kadın Liderliği

Çeşitliliği sağlamak sadece başlangıç! Peki ya kapsayıcı bir kültür


Kapsayıcı bir kültür yaratmak , ancak kapsayıcı liderliği geliştirmekle olur. Kapsayıcı liderler cesurdur, meraklıdır ve daima yeni bakış açıları arar; işleri farklı şekilde yapmaya uyum sağlar ve kolayca yeni ilişkiler kurarlar. Böyle kapsayıcı liderler saygınlıklarını ve karar alma yetkilerini paylaşarak güven ortamı yaratırlar.

Kapsayıcı liderler sadık ve üretken takımları teşvik ederler; çünkü bu takımlar bireysel yetenekleri ortaya çıkarırlar ve fikir üretirken bireylerin güçlü yanlarından yararlanırlar. Çeşitliliği kucaklayan, sinerji oluşturmayı başaran ve böylece üstün sonuçlar çıkaran bir kültür yaratmaya destek olurlar.

Kapsayıcı kurumlar önlerindeki engelleri kaldırarak, paydaşların desteğini kazanarak, kapsayıcı liderleri teşvik ederek ve büyüme için fırsatlar yaratarak kadınları ve yeteri kadar temsil edilmemiş toplulukları göz önüne getirmeye, geliştirmeye ve öncü kılmaya odaklanır.“Çeşitli liderleri ilerletmek ve kapsayıcı bir kültür yaratmak bireysel değil simbiyotik (ortakyaşamsal) çabalardır. Kapsayıcı liderler kapsayıcı kültürler yaratırlar ve kapsayıcı kültürler de üstün sonuçlar elde eden daha güçlü liderler ve takımlar yaratır.”

- Susan MacKenty Brady, Lider Strateji Uzmanı, Kadınların İlerletilmesi ve Kapsayıcılık


“Kadın liderlerimizi ilerletmek için yatırım yapmak istediğimizde Linkage’a güveniyoruz”.

- Barbara Kogen, Organizasyonel Gelişim ve Performans Genel Müdür Yardımcısı, Avis Budget Group

Kurumunuz İçin Linkage Ne Yapabilir?

Olumlu bir değişimi yürürlüğe koymak için önce “tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan?” denklemini çözün. Fakat yeniliğe açık, kapsayıcı bir kültür ve yüksek potansiyelli kapsayıcı liderliğin ortak sorumluluğunu anlayan ve aynı zamanda her ikisini de geliştiren bir yaklaşım ile… Bizim sizin için özelleştirdiğimiz hizmetlerimiz, kurumunuza baştan sona ya da ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda yardımcı olabilir.


Gizli potansiyelleri keşfetmek için takımınızı değerlendirin, kapsayıcı bir çalışma ortamını nasıl geliştirebileceğinize dair bir yol çizin, geleceğin kadın liderlerini yetiştirin ve kadın liderliğini desteklemek için organizasyonunuzun kapasitesini arttırın.


Her kurumun ihtiyaçları ve yetenekleri kendine özeldir. Sizin geleceğe giden bu yolunuz da bu kadar özel olmalı, öyle değil mi?
Kadın Liderliği

Özelleştirilmiş Çözümler

Güçlü liderler ve böylece daha güçlü bir kuruma giden gelecek adımlarınızı belirleyin.

Daha Fazla
Kadın Liderliği

Koçluk

Bire bir koçluk hizmetleri ile liderlerinizi geliştirin.Daha Fazla

Kadın Liderliği

Enstitü & Zirveler

Liderlerinize kendilerini geliştirme, iş ağlarını genişetme, güçlü ve etkili danışman kadromuzdan eğitim alma ve ilham verici bir öğrenme deneyiminin parçası olma fırsatı verin.

Daha Fazla
Kadın Liderliği

Atölyeler

Atölyelerimiz hemen uygulamaya hazır gerçek hayat konularını içerir.

Yolunuzu Arayın!