Liderlik Eğitimi

Liderlik Gelişimi

Nasıl Verimli Lider Olunur?


Büyük liderler kurumunuz için çok değerlidir, geleceğin fikirlerini bugünden geliştirirler ve “bir sonraki adım"ı belirlerler. Fakat kurumunuzun başarısını sağlayan yüksek etkili liderler, doğuştan bu yetenekleriyle dünyaya gelmez, bunları sonradan edinirler.

30 yıllık liderleri geliştirme tecrübemizde hep gördük ki; liderlik gelişimi için vizyonu olan ve bu alana yatırım yapan kurumlar, sürdürülebilir sonuçlara ulaşabilmek için mücadele ediyorlar. Kurumların, etkileyen, kapsayan, yenilikçi ve başarıya ulaşan liderlere ihtiyacı var. Azimle ve en önemlisi de bir amaç doğrultusunda liderlik eden liderlere ihtiyacı var. Linkage’ın Purposeful Leadership™ üzerine gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Liderlik gelişimi konusunda her kuruma uyan bir çözüm yoktur. Sizin, doğruluğu kanıtlanmış yöntemlerden en iyilerini seçen ve bu yöntemleri kurumunuza, liderlerinize ve amaçlarınıza göre özelleştiren çok boyutlu, esnek bir çözüme ihtiyacınız var.“En iyi liderlik gelişimi programları , şirketin misyonları ve endüstrisi için bireyleri yetiştirmeye yardım eder. Liderlerin kendilerini daha yakından tanımalarına ve müşterilere, çalışanlara ve hissedarlara gerçekten özen göstermelerine yardım eder."


-Mark Hannum, Senior Vice President of Research and Development at Linkage
Makalenin Tamamını Okuyun

LInkage Size Nasıl Yardım Edebilir?

Ne derler bilirsiniz: Birisine balık verirseniz o balığı yalnızca bir gün yer. Fakat ona balık tutmayı öğretirseniz… Liderleriniz organizasyonunuzun oltasıdır ve biz de o oltaya takılan balıkları kovaya atmanıza yardımcı olacak kılavuzunuzuz.


Seçenekler sınırsız ve liderlerinizi geliştirmenin yolu tek: Bireysel değerlendirmeler ya da ekip değerlendirmeleri ile liderlerinizin yeteneklerini keşfedin, birebir yönetici koçluk ile bireysel potansiyelleri hedefleyin, Liderlik Gelişiminde Getiri (ROL) ile sonuçları ölçün. Size özel çözümler ile çalışanlarınız kadar yegâne bir yaklaşım edinin.
Liderlik Gelişimi - Çözümler

Çözümler

Kurumunuzun yeteneklerine özel 60tan fazla liderlik konusu hakkında atölye ve araştırmalarımız ile tecrübemizden yararlanın.

Daha Fazla
Liderlik Gelişimi - Değerlendirmeler

Değerlendirmeler

Liderlerinizin yaklaşım, güçlülük ve gelişimsel yöntemleri hakkında bilgi edinin.Daha Fazla

Liderlik Gelişimi - Zirveler

Enstitü & Zirveler

Liderlerinize yeni davranışlar ve iş ağı edinme, birinci sınıf fakülteden ders alma fırsatları verin.

Daha Fazla
Liderlik Gelişimi - Atölyeler

Atölyeler

Atölyelerimiz hemen uygulamaya hazır gerçek hayat konularını içerir.

Hemen Başlayın!