değişim yönetimi

Değişim ve Dönüşüm

Değişim ve Dönüşümü Yönetmek


Olay Yalnızca Süreç Değil, İnsan

İş dünyasında değişim süreklidir ve iyi bir amaçla ve iyi bir niyetle gelir. Fakat kurumsal kültürünüz takımlarınızı değişimi uygulamak ve desteklemek için gerekli yetkinliklerle donatmazsa, bir dirençle karşılaşmanız çok muhtemeldir; verimlilik ve moral kaybı da cabası. Değişim ve dönüşüm sürecini yönetirken insan yaklaşımını uygulayarak daha güçlü, daha esnek takımlar yaratın.

Liderlerinize ve takımlarınıza belirsizlik ile baş etmeyi öğretin. Onlara ilerlemek için “eski”den vazgeçmeyi öğretin.

Gerçek şu ki değişimi başarılı kılan şey işler değil insanlardır. Çalışanlarınızı değişime hazırlayın ki değişim zamanı geldiğinde onu kucaklamaya hazır olsunlar ve olumlu, motive ve verimli kalarak önlerine çıkan her engeli aşsınlar.
“Linkage’ın dönüşüm sürecine yaklaşımı bizim bireysel olarak ve takım düzeyinde etkili sonuçlara ulaşmamıza yardımcı oldu. Liderlerimiz şimdi, hemen uygulanabilir gerçek araçlarla donanmış durumda.”

- Alexandara M. Rizzuto, Liderlik ve Organizasyonel Gelişim Direktörü, Dentsply International

Linkage Size Nasıl Yardım Edebilir?

Değişimi uygularken çalışanınızın desteğini almazsanız başarılı olamazsınız. Biz işte bu yüzden değişimde insan yaklaşımını uyguluyoruz. Değişimin takımlarınızın başına gelen değil aslında onların iyiliği için yapılan bir şey olduğunun önemini anlayan bir yaklaşım.


Güçlü yanlarınızı ve gelişim fırsatlarınızı keşfetmek için envanterlerimizi uygulayın, üst düzey liderlik ile strateji ve iletişim yaklaşımınızı belirleyin, train-the-trainer programımızla kendi eğitmenlerinizi yetiştirin ya da liderlerinize bire bir koçluk verin.

değişim yönetimi

Koçluk

Bire bir koçluk hizmetleri ile daha güçlü liderler ve böylece daha güçlü bir kurum yaratın

Daha Fazla
değişim yönetimi

Değerlendirmeler

Bireysel ve takım değerlendirmeleri ile değişime hazır olup olmadığınızı ölçün.


Daha Fazla

değişim yönetimi

Özelleştirilmiş Çözümler

Amaçlarınıza göre özelleştirilmiş programlar ile başarılı bir değişim süreci geçirin.

Daha Fazla
değişim yönetimi

Atölyeler

Atölyelerimiz hemen uygulamaya hazır gerçek hayat konularını içerir.

Değişimi Kucaklayın!