Başarı Hikayelerimiz


Linkage’da harika bireylerden daha fazlasını yaratıyoruz; harika şirketler! Global liderlik gelişimi ve eğitim alanında 25 yıldan fazla tecrübemiz sayesinde 60tan fazla atölyemiz ve enstitülerimiz ödüller almış ve sektörde tanınmış durumdadır.

Global liderlik gelişimi çabalarımız ile otomotivden perakendeye, finansal hizmetlerden seyahate ve diğer alanlara uzanan sektörlere destek olduk. Açık katılımlı oturumları, yerinde eğitim fırsatlarını ya da özelleştirilmiş gelişim takvimini içeren esnek ve uyarlanabilir içeriğimiz çeşitli konfigürasyonlardadır.

Birinci sınıf fakültemizdeki çok çeşitli ve büyük takımımız –yöneticilik yapmış üst düzey liderleri, her seviye ve sektördeki liderleri, eğitimcileri, danışmanları ve daha fazlasını içeren—içeriğimizi, müşterilerimizi ve katlanarak artan başarımızı daha da güçlü kılıyor.Uygulamalı Öğrenme Ingram Content Group’da Kültür Değişimi Yarattı

Daha Fazla

Daha İyi Bir Gelecek Yaratmak: Loomis Sayles’da Liderlikte Hızla Yükselen Kadınlar

Daha Fazla

Liderlikte Kadın ve Kapsayıcılık Konulu Global Girişim, Avanade’de Kültür Değişimi Yarattı

Daha Fazla

Beş Dakikada Beş Değişim Stratejisi Öğrenin

Daha Fazla


Başarılı Takımlar Oluşturmanızı Sağlayacak 10 Liderlik Tekniği Öğrenin

Daha Fazla


ÖDÜL VE TAKDİRLER

Art arda 9 yıl boyunca En İyi 20 Eğitim Şirketi–Training Industry (2008-2017)

En İyi 5 Favori Liderlik Şirketi –Business Management Daily (2013)

Liderlik 500 Mükemmellik Ödülü Kazananı –HR.com (2013)

Çeşitlilik ve Kapsayıcılığa Bağlılık konusunda tanınırlık –Profiles in Diversity Journal 6ncı Yıllık Çeşitlilik Lider Ödülü (2013)

Çeşitlilikte Yenilik konusunda Mükemmellik Ödülü –Profiles in Diversity Journal (2014)Daha Fazlasını Öğrenmek İster misiniz?